anothershit

Milé nevěsty na stránkách nejsou prezentovány veškeré modely, které máme v salonu k dispozici. Klientkám nabízíme exluzivní službu formou vlastního výběru stylu šatů od našich návrhářů. Šaty má nevěsta jako první a to za standardní cenu pujčovného. My si je následně necháme pro další klientky.

Termín zkoušky je nutné si rezervovat předem na telefonní číslo +420 775 246 964   nebo si můžete požádat o termín na naší facebookové stránce přes formulář!

Výběr svatebních šatů je pro každou nevěstu nesmírně důležité a proto se chceme naplno věnovat jenom Vám!

Pozvěte sebou někoho z blízkých a přijďte si vychutnat sklenku prosecca a vyzkoušet si vaše vysněné šaty.

Od 1.5.2019 jsme zavedli poplatek za zkoušení šatů a platí se v případě, pokud se nevěsta potřebuje rozmyslet, poradit, které šaty vybrat. Cena zkoušky je za hodinu 200kč a další započatá půl hodina 50kč, což znamená, když bude zkouška trvat 2 hodiny zaplatíte 300kč.

Pokud v následujících 3 měsících příjdete podepsat smlouvu, tak bude cena zkoušky odečtena z ceny půjčovného. Pokud u nás naleznete ty pravé šaty, tak s vámi sepíšeme smlouvu a vy uhradíte rezervační poplatek 3000kč v případě, že využijete možnost objednávky šatů, dle vašich představ, nebo na míru tak je rezervační poplatek 5000kč a více, záleží na hodnotě vybraných šatů.

Na základě sepsané smlouvy jsou následující zkoušky zdarma.

Veškeré zbylé informace Vám velice rádi předáme osobně v termín vaší zkoušky, přímo v salónu LA NOVIA.

tel: +420 775 246 964
email: info@lanovia.cz

Národní třída 13 (Pasáž Jednota)
69501 Hodonín, Jihomoravký Kraj, CZ

footerlogo